Maori
| Tau Wae: | 530BA32M0000DG |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Skyworks Solutions, Inc. |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 32.0000MHZ LVDS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $19.4536 |
| 200+ | $7.7625 |
| 500+ | $7.5039 |
| 1000+ | $7.3746 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | Si530 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pūhera | Strip |
| Whakaputa | LVDS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 32 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 98mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 75mA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Tau hua hua | 530BA |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 33.3330MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 40.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 32.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 32.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 325.0000MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 325.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 350.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 32.0000MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
XTAL OSC XO 350.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 320.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 320.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 33.3330MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVDS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
530BA32M0000DGSkyworks Solutions Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|