Maori

| Tau Wae: | 534AA002371DG |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Skyworks Solutions, Inc. |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 3.3V 8SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $11.583 |
| 200+ | $4.4825 |
| 500+ | $4.3252 |
| 1000+ | $4.248 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | Si534 |
| Paa / Case | 8-SMD, No Lead |
| Pūhera | Strip |
| Whakaputa | LVPECL |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Teitei | 0.071" (1.80mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Maha - Te putanga 4 | - |
| Tautanga - Mahi 3 | - |
| Tautanga - Mahi 2 | - |
| Tautanga - Whakaputa 1 | 125MHz, 128.788MHz, 155.52MHz, 156.25MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 121mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 75 mA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Tau hua hua | 534AA |




XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSCILLATOR
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
534AA002371DGSkyworks Solutions Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|