Maori
| Tau Wae: | 570BBB000118DGR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Skyworks Solutions, Inc. |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $59.0052 |
| 250+ | $22.8346 |
| 500+ | $22.0327 |
| 1000+ | $21.6353 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | Si570 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 8-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | LVDS |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Mahinga | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Te Tautanga Mahinga | ±20ppm |
| Rautanga | 156.25 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 108mA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Tau hua hua | 570BBB |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 500.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 500.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 128.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 128.5000MHZ LVDS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
570BBB000118DGRSkyworks Solutions Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|