Maori
| Tau Wae: | RMCF1206FT2R74 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Tuhinga o mua: | RES 2.74 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.0049 |
| 200+ | $0.0019 |
| 1000+ | $0.0018 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±200ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 1206 |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Raupapa | RMCF |
| Tuhinga | 2.74 Ohms |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Mana (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Ngā āhuatanga | Automotive AEC-Q200 |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Thick Film |




RES 309K OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.67 OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.4 OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.94 OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.49 OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.61 OHM 1% 1/4W 1206
RES 30K OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.26 OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.37 OHM 1% 1/4W 1206
RES 301 OHM 1% 1/4W 1206
RES 309 OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.7 OHM 1% 1/4W 1206
RES 300K OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.32 OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.87 OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.55 OHM 1% 1/4W 1206
RES 301K OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.8 OHM 1% 1/4W 1206
RES 300 OHM 1% 1/4W 1206
RES 2.43 OHM 1% 1/4W 1206
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
RMCF1206FT2R74Stackpole Electronics Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|