RNCF0805BKT1K30 Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Stackpole Electronics Inc RNCF0805BKT1K30
Tau Wae: RNCF0805BKT1K30
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Tuhinga o mua: RES 1.3K OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi:
1.RNCF0805BKT1K30.pdf ···
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±0.1%
    Te Tae Tema ±10ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato 0805
    Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Raupapa RNCF
    Tuhinga 1.3 kOhms
    Ratonga AEC-Q200
    Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
    Paa / Case 0805 (2012 Metric)
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 155°C
    Tuhinga o mua 2
    Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)