Stackpole Electronics Inc RNCF2512DKE348K
Tau Wae: RNCF2512DKE348K
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Tuhinga o mua: RES 348K OHM 0.5% 1/2W 2512
Ngā Rauemi:
1.RNCF2512DKE348K.pdf ···
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±0.5%
    Te Tae Tema ±25ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato 2512
    Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
    Raupapa RNCF
    Tuhinga 348 kOhms
    Ratonga AEC-Q200
    Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
    Paa / Case 2512 (6432 Metric)
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 155°C
    Tuhinga o mua 2
    Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)