Maori
| Tau Wae: | TR50JBC100R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Tuhinga o mua: | RES 100 OHM 5% 50W TO220 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $2.3012 |
| 200+ | $0.8916 |
| 500+ | $0.8599 |
| 1000+ | $0.8442 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±5% |
| Te Tae Tema | ±50ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-220 |
| Rahi / Rahi | 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm) |
| Raupapa | TR |
| Tuhinga | 100 Ohms |
| Mana (Watts) | 50W |
| Paa / Case | TO-220-2 Full Pack |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | 0.650" (16.52mm) |
| Ngā āhuatanga | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Thick Film |




RES 75 OHM 1% 50W TO220
RES 9.09K OHM 1% 50W TO220
RES 150 OHM 5% 50W TO220
RES 470 OHM 5% 50W TO220
RES 7.15K OHM 1% 50W TO220
RES 33 OHM 5% 50W TO220
RES 10K OHM 5% 50W TO220
RES 4.02K OHM 1% 50W TO220
RES 15 OHM 5% 50W TO220
RES 5.11K OHM 1% 50W TO220
RES 1K OHM 5% 50W TO220
RES 51 OHM 1% 50W TO220
RES 24 OHM 5% 50W TO220
RES 47 OHM 1% 50W TO220
RES 8.06K OHM 1% 50W TO220
RES 5 OHM 1% 50W TO220
RES 22 OHM 5% 50W TO220
RES 6.04K OHM 1% 50W TO220
RES 220 OHM 5% 50W TO220
RES 2.7K OHM 5% 50W TO220
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
TR50JBC100RStackpole Electronics Inc |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|