Maori

| Tau Wae: | ACB40DHBS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Sullins Connector Solutions |
| Tuhinga o mua: | CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 10+ | $24.0463 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder, Staggered |
| Raupapa | - |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.050' (1.27mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 40 |
| Tau o nga Tauranga | 80 |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Rauemi - Whakangungu | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Ngā āhuatanga | - |
| Momo Hoapā | Hairpin Bellows |
| Whakaaetanga Mea | Beryllium Copper |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | Black |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.062' (1.57mm) |
| Tau hua hua | ACB40 |




CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 78POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 78POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2025/06/19
2025/01/25
2025/06/10
2024/12/30
ACB40DHBSSullins Connector Solutions |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|