Maori

| Tau Wae: | ACM18DRTI |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Sullins Connector Solutions |
| Tuhinga o mua: | CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 10+ | $13.6451 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | - |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.156" (3.96mm) |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 18 |
| Tau o nga Tauranga | 36 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Whakangungu | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Ngā āhuatanga | - |
| Momo Hoapā | Full Bellows |
| Whakaaetanga Mea | Beryllium Copper |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | Green |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.062" (1.57mm) |
| Tau hua hua | ACM18 |




CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
ACM18DRTISullins Connector Solutions |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|