Maori

| Tau Wae: | ECC04MMVD-S189 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Sullins Connector Solutions |
| Tuhinga o mua: | CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 10+ | $3.6391 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | - |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -65°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 4 |
| Tau o nga Tauranga | 8 |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Rauemi - Whakangungu | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Male |
| Feature Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Ngā āhuatanga | - |
| Momo Hoapā | - |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | - |
| Momo Kāri | Fits Female Edgecards |
| Kapeke Kaata | 0.062' (1.57mm) |
| Tau hua hua | ECC04 |




CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
ECC04MMVD-S189Sullins Connector Solutions |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|