Maori

| Tau Wae: | ECC60DREI |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Sullins Connector Solutions |
| Tuhinga o mua: | CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 10+ | $12.8477 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder Eyelet(s) |
| Raupapa | - |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -65°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 60 |
| Tau o nga Tauranga | 120 |
| Momo Tae | Panel Mount |
| Rauemi - Whakangungu | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Ngā āhuatanga | - |
| Momo Hoapā | Full Bellows |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | Blue |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.062' (1.57mm) |
| Tau hua hua | ECC60 |




CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
ECC60DREISullins Connector Solutions |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|