Maori

| Tau Wae: | SXT32412ED27-28.63636MT |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Suntsu Electronics, Inc. |
| Tuhinga o mua: | CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.62 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | MHz Crystal |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Tae Mahi | -20°C ~ 70°C |
| Aratau Mahi | Fundamental |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakanui i te kaha | 12pF |
| Teitei - Tae (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Te Manawanui Toa | ±15ppm |
| Te Tautanga Mahinga | ±20ppm |
| Rautanga | 28.63636 MHz |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 50 Ohms |




CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 29.4912MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 27.120MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 25.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 30.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 32.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 36.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 29.4912MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 26.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 37.400MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 36.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 37.400MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 27.000MHZ 12PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
SXT32412ED27-28.63636MTSuntsu Electronics, Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|