RG2012P-3650-B-T1 Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Susumu RG2012P-3650-B-T1
Tau Wae: RG2012P-3650-B-T1
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Tuhinga o mua: RES SMD 365 OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi:
1.RG2012P-3650-B-.pdf ···
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±0.1%
    Te Tae Tema ±25ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato 0805
    Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Raupapa RG
    Tuhinga 365 Ohms
    Ratonga AEC-Q200
    Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
    Huanga hua Uara huanga
    Paa / Case 0805 (2012 Metric)
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 155°C
    Tuhinga o mua 2
    Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)