Maori
| Tau Wae: | 1SV229TPH3F |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | TAEC Product (Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation) |
| Tuhinga o mua: | DIODE VARACTOR 15V USC |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.3365 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) | 15 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | USC |
| Raupapa | - |
| Q @ Vr, F | - |
| Paa / Case | SC-76, SOD-323 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 125°C (TJ) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Tono | Single |
| Kaupapa Ratonga Whakaaetanga | C2/C10 |
| Ratonga Capacitance | 2.5 |
| Capacitance @ Vr, F | 6.5pF @ 10V, 1MHz |
| Tau hua hua | 1SV229 |
| 1SV229TPH3F Taipitopito PDF [English] | 1SV229TPH3F PDF - EN.pdf |




TOSHIBA SOD-323
TOSHIBA SOD323
1SV231 TOSHIBA
TOSHIBA SOD323
TOS SOD323
TOSHIBA SOD323
1SV232 TOSHIBA
1SV229(TPH3F) TOS
TOSHIBA SOT323
1SV229 TPH3.F TOSHIBA
1SV230 TOSHIBA
TOSHIBA SOD323
1SV229 TOSHIBA
TOSHIBA SOT323
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
1SV229TPH3FToshiba Semiconductor and Storage |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|