Maori
| Tau Wae: | TLV71328PDBVR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua: | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.4213 |
| 10+ | $0.3408 |
| 25+ | $0.3116 |
| 100+ | $0.2318 |
| 250+ | $0.2101 |
| 500+ | $0.1739 |
| 1000+ | $0.1304 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Rae Tae (Max) | 0.57V @ 150mA |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 2.8V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 5.5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23-5 |
| Raupapa | - |
| Ngā Āhuatanga Tiaki | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Paa / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Fixed |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Quiescent (Iq) | 75 µA |
| Nama - Whakaputa | 150mA |
| Ngā Āhuatanga Mana | Enable |
| Tau hua hua | TLV71328 |
| TLV71328PDBVR Taipitopito PDF [English] | TLV71328PDBVR PDF - EN.pdf |




TLV71328PDBVR
Ko te Y-IC he kaihautō pai mō ngā hua o Texas Instruments, ā, ka whakarato kōrero, whai atu hoki mō ngā hua me ngā ratonga kounga teitei ki ngā kiritaki.
Ko te TLV71328PDBVR he kaiwhakahaere haere rinepore linear 150mA, he pākōrero iti (LDO) me te āhei ki te whakahaere ararua. He roa te kawemai mana ki 5.5V me te tuku wahitau whakaputa tairongo 2.8V.
• Tauāuru pūnga 150mA • Wahitau whakaputa 2.8V tūmahi • Utu utu iti 0.57V i te 150mA • He pākōrero maama 75µA • Te taumata whakamutu whakaputa pūngao nui (PSRR) 70dB ki 55dB (100Hz ki 1MHz) • Āhei whakahaere • Te ārai tino nui mō te riri iti, te warmerangi nui, te hurihanga pai, te haukē haukē, me te ārai pakaru-iti (UVLO)
• Rahi poto SOT-23-5 • Wā roa mahi warmerangi -40°C ki te 125°C • Hoahoa pono, kaha hoki mō ngā tono rerekē
Ka whakamahia te pouaka SOT-23-5 whakaurunga ma mo tēnei hua, ā, ka wātea hoki i runga i tēke me te purerehua.
Ko te TLV71328PDBVR he hua whakamaharatanga. He tauira hāngai, he tauira kōwhiringa hoki e wātea ana, pēnei i te TLV71333PDBVR rānei TLV71327PDBVR. Ko te kiritaki e karere ana kia toro ki tā mātou rōpū hokohoko mā tō tātaritanga ipurangi mō ngā pārongo anō.
• Wāhanga taputapu pūkoro • Kāmera kāri motuhēhē • Pūhanga ahumahi me te rongoā
Ko te rārangi raraunga hou mō te TLV71328PDBVR kei tā mātou paetukutuku. Ko te tono kia tāpiri, tango hoki hei rongoā hangarau tino mō ngā taiohi taipitopito.
Ko te kiritaki e tūtohu ana kia tono utu mō te TLV71328PDBVR i tā mātou paetukutuku. Tirohia te utu inamata hei whai i ō tūpono motuhake!
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
TI X2S0N4
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4X2SON
IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4X2SON
IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4X2SON
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
TLV71328PDBVRTexas Instruments |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|