Maori
| Tau Wae: | TRS222CN |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua: | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18DIP |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 4.5V ~ 5.5V |
| Momo | Transceiver |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 18-PDIP |
| Raupapa | - |
| Kaiwhiwhi Hysteresis | 500 mV |
| Tuhinga | RS232 |
| Paa / Case | 18-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi | 2/2 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Porohita | Full |
| Raraunga Raraunga | 200kbps |
| Tau hua hua | TRS222 |
| TRS222CN Taipitopito PDF [English] | TRS222CN PDF - EN.pdf |




IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SOIC
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18SOIC
TI SSOP28
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18SOIC
IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SSOP
IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SSOP
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18SOIC
IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SOIC
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18SOIC
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18DIP
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18DIP
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18SOIC
TI SOP18
TRS213CDWRG4 TI
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC
TRS232CDR TI
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
TRS222CNTexas Instruments |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|