Maori

| Tau Wae: | HM76-40221JLFTR13 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | TT Electronics |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 220UH 1.3A 330 MOHM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Wirewound |
| Te manawanui | ±20% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Paeke Paerewa | 200 |
| Rahi / Rahi | 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | HM76 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Tūnga Wāhanga | Discontinued at Digi-Key |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rauemi - Kore | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 100kHz |
| Inangarangi | 220µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.292" (7.41mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 330 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 330 mOhm Max |
| Whakatauranga onamata | 1.3A |
| I teie nei - Maama | - |




FIXED IND 6.8UH 5.2A 30 MOHM SMD
FIXED IND 470UH 930MA 700 MOHM
FIXED IND 3.3UH 9.8A 10 MOHM SMD
FIXED IND 33UH 3.5A 60 MOHM SMD
FIXED IND 330UH 1.1A 450 MOHM
FIXED IND 8.2UH 5A 30 MOHM SMD
FIXED IND 10UH 6.5A 20 MOHM SMD
FIXED IND 22UH 4.4A 40 MOHM SMD
FIXED IND 68UH 2.5A 110 MOHM SMD
FIXED IND 1MH 650MA 1.45 OHM SMD
FIXED IND 47UH 3A 70 MOHM SMD
FIXED IND 82UH 1.58A 240 MOHM
FIXED IND 82UH 2.2A 120 MOHM SMD
FIXED IND 6.8UH 7.7A 20 MOHM SMD
FIXED IND 150UH 1.7A 220 MOHM
FIXED IND 15UH 5.3A 30 MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 9.3A 10 MOHM SMD
FIXED IND 100UH 2A 150 MOHM SMD
FIXED IND 680UH 400MA 2.2 OHM
FIXED IND 680UH 780MA 1 OHM SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
HM76-40221JLFTR13TT Electronics |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|