Maori
| Tau Wae: | SMF6.5A RQG |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Taiwan Semiconductor |
| Tuhinga o mua: | DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 10000+ | $0.0652 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 6.5V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 11.2V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 7.22V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOD-123W |
| Paeke Paerewa | 10,000 |
| Raupapa | SMF |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 200W |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | SOD-123W |
| Ētahi Ingoa | SMF6.5ARQG |
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 14 Weeks |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 17.9A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Nga tono | General Purpose |
| SMF6.5A RQG Taipitopito PDF [English] | SMF6.5A RQG PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC
SMF6.2CA ision
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
SMF6.5AT/R PANJIT
200W, 7.6V, 5%, UNIDIRECTIONAL,
TVS SOD-123FL 6.5V 200W UNI
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123FL
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123F
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123FL
SMF6.2A ision
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMF
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123FL
Interface
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
SMF6.0CAT1G ON
SMF6.5A AK KF
VISHAY SOD123
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
SMF6.5A RQGTSC (Taiwan Semiconductor) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|