Maori

| Tau Wae: | Y0089909R000AR23R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | VPG Foil |
| Tuhinga o mua: | RES 909 OHM 0.05% 0.6W RADIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 25+ | $30.4494 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±0.05% |
| Te Tae Tema | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) |
| Raupapa | RNC90Y |
| Tuhinga | 909 Ohms |
| Mana (Watts) | 0.6W |
| Paa / Case | Radial |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Strip |
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | 0.336" (8.53mm) |
| Ngā āhuatanga | Non-Inductive |
| Raatau Kore | R (0.01%) |
| Te hanganga | Metal Foil |




RES 8.87K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 90.9K OHM 0.6W 1% RADIAL
RES 8.87K OHM 0.1% 0.6W RADIAL
RES 8.87K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 8.66K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 909 OHM 0.01% 0.6W RADIAL
RES 8.66K OHM 0.6W 0.05% RADIAL
RES 909 OHM 0.1% 0.6W RADIAL
RES 909 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 90 OHM 0.1% 0.6W RADIAL
RES 8.8 OHM 0.1% 0.6W RADIAL
RES 909 OHM 0.1% 0.6W RADIAL
RES 909 OHM 0.6W 00.1% RADIAL
RES 909 OHM 0.6W 0.05% RADIAL
RES 90.9K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
RES 909 OHM 0.05% 0.6W RADIAL
RES 8.66K OHM 0.1% 0.6W RADIAL
RES 91.9K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 8.672K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 90 OHM 0.1% 0.6W RADIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
Y0089909R000AR23RVishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Group) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|