Y000722K0000T9L Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Vishay Precision Group Y000722K0000T9L
Tau Wae: Y000722K0000T9L
Kaihanga / Waitohu: VPG Sensors
Tuhinga o mua: RES 22K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Ngā Rauemi:
1.Y000722K0000T9L.pdf ···
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±0.01%
    Te Tae Tema ±2ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato -
    Paeke Paerewa 1,000
    Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
    Raupapa S
    Tuhinga 22 kOhms
    Mana (Watts) 0.6W
    Tūnga Wāhanga Active
    Packaging Bulk
    Paa / Case Radial
    Huanga hua Uara huanga
    Tae Mahi -55°C ~ 125°C
    Tuhinga o mua 2
    Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
    Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
    Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
    Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm)
    Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
    Raatau Kore -
    Whakaahuatanga Taipitopito 22 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil