Vicor Corporation V110A15T400BS3
Tau Wae: V110A15T400BS3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Tuhinga o mua: DC DC CONVERTER 15V 400W
Ngā Rauemi:
1.V110A15T400BS3.pdf ···
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Whakaputa 3 -
    Putanga - Mahi 2 -
    Putanga - Whakaputa 1 15V
    Putanga - Whakamotu 3 kV
    Momotuhi - Input (Min) 66V
    Ngaohihi - Whakauru (Max) 154V
    Momo Isolated Module
    Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
    Raupapa Maxi (400W)
    Mana (Watts) 400 W
    Huanga hua Uara huanga
    Paa / Case Full Brick
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -40°C ~ 100°C
    Tau o nga Hua 1
    Momo Tae Through Hole
    Ngā āhuatanga OVP, UVLO
    He pai 87.4%
    Nama - Whakaputa (Max) 26.67A