Maori

| Tau Wae: | V110A15T400BS3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vicor |
| Tuhinga o mua: | DC DC CONVERTER 15V 400W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 15V |
| Putanga - Whakamotu | 3 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 66V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 154V |
| Momo | Isolated Module |
| Rahi / Rahi | 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm) |
| Raupapa | Maxi (400W) |
| Mana (Watts) | 400 W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Full Brick |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 100°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | OVP, UVLO |
| He pai | 87.4% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 26.67A |
| Tau hua hua | V110A15T400 |
| Nga tono | ITE (Commercial) |




IGBT Modules
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
V110A15T400BS3Vicor Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|