Maori
| Tau Wae: | V375A24C400BF3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vicor |
| Tuhinga o mua: | DC DC CONVERTER 24V 400W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 24V |
| Putanga - Whakamotu | 3 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 250V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 425V |
| Momo | Isolated Module |
| Rahi / Rahi | 4.60' L x 2.20' W x 0.54' H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm) |
| Raupapa | Maxi (400W) |
| Mana (Watts) | 400 W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Full Brick |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -20°C ~ 100°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | OVP, UVLO |
| He pai | 87.7% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 16.67A |
| Tau hua hua | V375A24C400 |
| Nga tono | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 24V 400W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 24V 400W
DC DC CONVERTER 24V 400W
DC DC CONVERTER 24V 400W
DC DC CONVERTER 24V 400W
DC DC CONVERTER 24V 400W
DC DC CONVERTER 15V 600W
VICOR New
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 24V 400W
DC DC CONVERTER 24V 400W
DC DC CONVERTER 24V 400W
DC DC CONVERTER 24V 400W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER
DC DC CONVERTER 24V 400W
DC DC CONVERTER 24V 400W
DC DC CONVERTER 24V 400W
DC DC CONVERTER 24V 400W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/11
2025/06/24
2025/02/23
2025/02/27
V375A24C400BF3Vicor Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|