V375B5T200B Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Vicor Corporation V375B5T200B
Tau Wae: V375B5T200B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Tuhinga o mua: DC DC CONVERTER 5V 200W
Ngā Rauemi:
1.V375B5T200B.pdf ···
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Whakaputa 3 -
    Putanga - Mahi 2 -
    Putanga - Whakaputa 1 5V
    Putanga - Whakamotu 3 kV
    Momotuhi - Input (Min) 250V
    Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
    Momo Isolated Module
    Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
    Raupapa MINI (200W)
    Mana (Watts) 200 W
    Huanga hua Uara huanga
    Paa / Case 9-DIP Module
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -40°C ~ 100°C
    Tau o nga Hua 1
    Momo Tae Through Hole
    Ngā āhuatanga OVP, UVLO
    He pai 83%
    Nama - Whakaputa (Max) 40A