Maori
| Tau Wae: | V375B5T200B |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vicor |
| Tuhinga o mua: | DC DC CONVERTER 5V 200W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 5V |
| Putanga - Whakamotu | 3 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 250V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 425V |
| Momo | Isolated Module |
| Rahi / Rahi | 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) |
| Raupapa | MINI (200W) |
| Mana (Watts) | 200 W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 9-DIP Module |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 100°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | OVP, UVLO |
| He pai | 83% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 40A |
| Tau hua hua | V375B5T200 |
| Nga tono | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 5V 150W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 5V 200W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W
T 250/425/375 5V/ 40A
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
V375B5T200BVicor Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|