Maori

| Tau Wae: | VE-263-IW |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vicor |
| Tuhinga o mua: | DC DC CONVERTER 24V 100W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $592.2708 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 24V |
| Putanga - Whakamotu | 3 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 200V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 400V |
| Momo | Isolated Module |
| Rahi / Rahi | 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Raupapa | VE-200™ (100W) |
| Mana (Watts) | 100 W |
| Paa / Case | Full Brick |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | OCP, OTP, OVP, SCP |
| He pai | 90% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 4.17A |
| Tau hua hua | VE-263 |
| Nga tono | ITE (Commercial) |
| VE-263-IW Taipitopito PDF [English] | VE-263-IW PDF - EN.pdf |




DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 200W
DC DC CONVERTER 24V 150W
DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 150W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 150W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 150W
DC DC CONVERTER 24V 150W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 150W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 200W
DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 150W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 200W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/27
2025/06/10
2024/09/18
2025/07/21
VE-263-IWVicor Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|