Maori

| Tau Wae: | VE-BNX-MY-F3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vicor |
| Tuhinga o mua: | DC DC CONVERTER 5.2V 50W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 5.2V |
| Putanga - Whakamotu | 3 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 36V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 76V |
| Momo | Isolated Module |
| Rahi / Rahi | 4.60' L x 1.86' W x 0.79' H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm) |
| Raupapa | VE-200™ (50W) |
| Mana (Watts) | 50 W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Full Brick |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 85°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | OCP, OTP, OVP, SCP |
| He pai | 90% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 9.62A |
| Tau hua hua | VE-BNX |
| Nga tono | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 3.3V 99W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 132W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
VE-BNX-MY-F3Vicor Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|