Maori
| Tau Wae: | VI-2T2-IX |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vicor |
| Tuhinga o mua: | DC DC CONVERTER 15V 75W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 15V |
| Putanga - Whakamotu | 3 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 66V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 160V |
| Momo | Isolated Module |
| Rahi / Rahi | 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Raupapa | VI-200™ (75W) |
| Mana (Watts) | 75 W |
| Paa / Case | Full Brick |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | OCP, OTP, OVP, SCP |
| He pai | 90% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 5A |
| Tau hua hua | VI-2T2 |
| Nga tono | ITE (Commercial) |
| VI-2T2-IX Taipitopito PDF [English] | VI-2T2-IX PDF - EN.pdf |




VI-2T2-IX
Vicor Corporation. Ko Y-IC he kiritaki kounga kaihoko hoki a Vicor hei whakarato i ngā hua me ngā ratonga tino pai ki ngā kiritaki.
Ko te VI-2T2-IX he pūnaha whakawhitinga tū-moho DC-DC piri-tahitahi, kotahi-putanga, nō te raupapa Vicor VI-200™ (75W). He mea hanga mō te whakamahinga i ngā taputapu hangarau mōhio (ITE) me ngā tono pakihi.
Ngā āhua matua: - Pūnaha piri-tahitahi - Kotahi-putanga - Ngā āhuatanga ārai OCP, OTP, OVP, SCP - Rā whānui mō te hiko uru: 66V ki te 160V
Ngā painga matua: - He pai te whaihua tae noa ki te 90% - He iti, he whānui hoki te pēke pakete - Rōpū whakarerekētanga pāmahana mahi: -40°C ki te 85°C - He pērā i te whakawhirinaki me te roa e mahi ana
Ko te VI-2T2-IX kei roto i tētahi pēke pakete mōrahi, whai ngā tohutohu ēnei: - Rā komia mā te wāhanga whanui - Rahi: 4.60 inihi L x 2.40 inihi W x 0.50 inihi H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) - 3kV ngā hiko ārahi whakakapi-wae
Ko te VI-2T2-IX he hua māmā. Kāore he tauira rānei hei rite, hei kē atu rānei kei te wātea. Mēnā he whakaritenga anō koe, whakapā atu ki tā mātou rōpū hoko mā tō mātou paetukutuku.
Ngā wāhi tono matua: - Ko ngā taputapu hangarau mōhio (ITE) - Ngā tono pakihi
Ko te pepa raraunga hou rawa mō te VI-2T2-IX kei runga i tā mātou paetukutuku. Rātou koe e kimi whaihua ana ki te tikiake i ngā raraunga mō te whakamōhiotanga o ngā mōhiohio me ngā mōhio hangarau o te hua.
Ko ngā kiritaki e taunaki ana kia tiki akoranga utu mō te VI-2T2-IX mā tā mātou paetukutuku. Tiki akoranga ināianei, kia whai kōwhiringa mō tētahi otinga motuhake ā-mutu.
DC DC CONVERTER 15V 150W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 150W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 150W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 100W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
VI-2T2-IXVicor Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|