Maori
| Tau Wae: | VI-2T4-MX-F2 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vicor |
| Tuhinga o mua: | DC DC CONVERTER 48V 75W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 48V |
| Putanga - Whakamotu | 3 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 66V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 160V |
| Momo | Isolated Module |
| Rahi / Rahi | 4.60' L x 1.86' W x 1.05' H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm) |
| Raupapa | VI-200™ (75W) |
| Mana (Watts) | 75 W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Full Brick |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 85°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | OCP, OTP, OVP, SCP |
| He pai | 90% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 1.56A |
| Tau hua hua | VI-2T4 |
| Nga tono | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 48V 75W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 75W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 75W
DC DC CONVERTER 48V 75W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 75W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 75W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/11
2025/06/24
2025/02/23
2025/02/27
VI-2T4-MX-F2Vicor Corporation |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|