PTN0603E4021BST1 Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Vishay Dale Thin Film PTN0603E4021BST1
Tau Wae: PTN0603E4021BST1
Kaihanga / Waitohu: Vishay Dale / Thin Film
Tuhinga o mua: RES 4.02K OHM 0.1% 0.15W 0603
Ngā Rauemi:
1.PTN0603E4021BST.pdf ···
HTML Datasheet
PTN Series Datasheet.pdf
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±0.1%
    Te Tae Tema ±25ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato 0603
    Rahi / Rahi 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
    Raupapa PTN
    Tuhinga 4.02 kOhms
    Mana (Watts) 0.15W
    Paa / Case 0603 (1608 Metric)
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 155°C
    Tuhinga o mua 2
    Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.51mm)