Maori
| Tau Wae: | EGL34AHE3_A/I |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Tuhinga o mua: | DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.25 V @ 500 mA |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 50 V |
| Hangarau | Standard |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-213AA (GL34) |
| Tere | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101, Superectifier® |
| Te Whakaora Whakaora (trr) | 50 ns |
| Paa / Case | DO-213AA (Glass) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -65°C ~ 175°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 5 µA @ 50 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 500mA |
| Capacitance @ Vr, F | 7pF @ 4V, 1MHz |
| Tau hua hua | EGL34 |
| EGL34AHE3_A/I Taipitopito PDF [English] | EGL34AHE3_A/I PDF - EN.pdf |




DIODE GP 100V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 100V 500MA DO213
DIODE GP 100V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA
DIODE GP 100V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 100V 500MA DO213
DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA
DIODE GP 100V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 100V 500MA DO213
DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA
DIODE GP 100V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA
DIODE GP 100V 500MA DO213AA
DIODE GEN PURP 100V 500MA DO213
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
EGL34AHE3_A/IVishay General Semiconductor - Diodes Division |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|