Maori
| Tau Wae: | MSS1P3-E3/89A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Tuhinga o mua: | DIODE SCHOTTKY 30V 1A MICROSMP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 550 mV @ 1 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| Hangarau | Schottky |
| Pūrere Pūrere Whakarato | MicroSMP (DO-219AD) |
| Tere | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | eSMP® |
| Paa / Case | MicroSMP |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -55°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 200 µA @ 30 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 1A |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Tau hua hua | MSS1P3 |
| MSS1P3-E3/89A Taipitopito PDF [English] | MSS1P3-E3/89A PDF - EN.pdf |




VISHAY O805
DIODE SCHOTTKY 30V 1A MICROSMP
VISHAY/ SOD323
DIODE SCHOTTKY 30V 1A MICROSMP
DIODE SCHOTTKY 30V 1A MICROSMP
VISHAY MICROSMP
DIODE SCHOTTKY 20V 1A MICROSMP
DIODE SCHOTTKY 30V 1A MICROSMP
DIODE SCHOTTKY 20V 1A MICROSMP
DIODE SCHOTTKY 20V 1A MICROSMP
VISHAY SOT323
DIODE SCHOTTKY 20V 1A MICROSMP
GC SOD-323
DIODE SCHOTTKY 20V 1A MICROSMP
MSV SOD-323
DIODE SCHOTTKY 30V 1A MICROSMP
DIODE SCHOTTKY 30V 1A MICROSMP
DIODE SCHOTTKY 30V 1A MICROSMP
DIODE SCHOTTKY 20V 1A MICROSMP
DIODE SCHOTTKY 20V 1A MICROSMP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/06/6
2025/01/22
2024/09/9
2024/12/30
MSS1P3-E3/89AVishay General Semiconductor - Diodes Division |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|