VS-MBRB20100CTLHM3 Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Vishay General Semiconductor - Diodes Division VS-MBRB20100CTLHM3
Tau Wae: VS-MBRB20100CTLHM3
Kaihanga / Waitohu: Vishay General Semiconductor – Diodes Division
Tuhinga o mua: DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
Ngā Rauemi:
1.VS-MBRB20100CTL.pdf ···
Huihuinga PCN / Takenga
Solder Wire Change 09/Oct/2020.pdf
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 800 mV @ 10 A
    Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
    Hangarau Schottky
    Pūrere Pūrere Whakarato TO-263AB (D²PAK)
    Tere Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
    Raupapa Automotive, AEC-Q101
    Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
    Pūhera Tube
    Huanga hua Uara huanga
    Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
    Momo Tae Surface Mount
    Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
    I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100 µA @ 100 V
    I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A