Maori
| Tau Wae: | VS-MBRB20100CTLHM3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Tuhinga o mua: | DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $1.9682 |
| 200+ | $0.7858 |
| 500+ | $0.7591 |
| 800+ | $0.7472 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 800 mV @ 10 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Hangarau | Schottky |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-263AB (D²PAK) |
| Tere | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101 |
| Paa / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -65°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Te Whirihoranga Diode | 1 Pair Common Cathode |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 100 µA @ 100 V |
| I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) | 10A |
| Tau hua hua | MBRB20100 |
| VS-MBRB20100CTLHM3 Taipitopito PDF [English] | VS-MBRB20100CTLHM3 PDF - EN.pdf |




DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
VS-MBRB20100CTLHM3Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|