Maori

| Tau Wae: | M39003/01-2881/TR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vishay / Sprague |
| Tuhinga o mua: | CAP TANT 1UF 20% 75V AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $9.8236 |
| 200+ | $3.8022 |
| 500+ | $3.6682 |
| 1000+ | $3.6033 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 75 V |
| Momo | Hermetically Sealed |
| Te manawanui | ±20% |
| Rahi / Rahi | 0.185' Dia x 0.474' L (4.70mm x 12.04mm) |
| Raupapa | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rae Rahi Tae | B |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Life @ Temp. | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | High Reliability |
| Raatau Kore | R (0.01%) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | - |
| Te kaha | 1 µF |
| Tau hua hua | M39003/01 |
| M39003/01-2881/TR Taipitopito PDF [English] | M39003/01-2881/TR PDF - EN.pdf |




CAP TANT 1.2UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1.2UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1.2UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1.2UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1.0UF 20% 75V AXIAL
CAP TANT 1UF 20% 75V AXIAL
CAP TANT 1.0UF 20% 75V AXIAL
CAP TANT 1.0UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1.2UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1.0UF 20% 75V AXIAL
CAP TANT 1UF 20% 75V AXIAL
CAP TANT 1UF 20% 75V AXIAL
CAP TANT 1.2UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1.0UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1.0UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1.0UF 20% 75V AXIAL
CAP TANT 1.2UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1UF 10% 75V AXIAL
CAP TANT 1UF 10% 75V AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
M39003/01-2881/TRVishay Sprague |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|