Maori

| Tau Wae: | T95D157M010LZAL |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vishay / Sprague |
| Tuhinga o mua: | CAP TANT 150UF 20% 10V 2917 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $3.8783 |
| 250+ | $1.502 |
| 500+ | $1.4492 |
| 1000+ | $1.4221 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 10 V |
| Momo | Conformal Coated |
| Te manawanui | ±20% |
| Rahi / Rahi | 0.293' L x 0.170' W (7.44mm x 4.32mm) |
| Raupapa | TANTAMOUNT®, T95 |
| Ratonga | COTS |
| Paa / Case | 2917 (7343 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Rae Rahi Tae | D |
| Life @ Temp. | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.122' (3.10mm) |
| Ngā āhuatanga | High Reliability |
| Raatau Kore | - |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 75mOhm |
| Te kaha | 150 µF |
| T95D157M010LZAL Taipitopito PDF [English] | T95D157M010LZAL PDF - EN.pdf |




CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
CAP TANT 150UF 16V 20% 2917
CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
CAP TANT 150UF 20% 16V 2917
CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
CAP TANT 150UF 16V 20% 2917
CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/02/27
2025/06/10
2024/09/18
2025/07/21
T95D157M010LZALVishay Sprague |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|