Maori

| Tau Wae: | GA0805A680FBEBR31G |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vishay / Vitramon |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0805 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 500V |
| Te manawanui | ±1% |
| Te matotoru (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Raupapa | GA |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Paa / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 68 pF |
| Nga tono | Automotive |
| GA0805A680FBEBR31G Taipitopito PDF [English] | GA0805A680FBEBR31G PDF - EN.pdf |




CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0805
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
GA0805A680FBEBR31GVishay Vitramon |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|