Vishay Vitramon GA0805A680FBEBR31G
Tau Wae: GA0805A680FBEBR31G
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Vitramon
Tuhinga o mua: CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 0805
Ngā Rauemi:
1.GA0805A680FBEBR.pdf ···
PCN ObsenSencence / Eol
Mult Devs 04/Jul/2021.pdf
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 500V
    Te manawanui ±1%
    Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm)
    Te Tae Tema C0G, NP0
    Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Raupapa GA
    Ratonga AEC-Q200
    Paa / Case 0805 (2012 Metric)
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 150°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount, MLCC
    Te Kāhua Ara -
    Te Whakahaere Arataki -
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga -
    Raatau Kore -
    Te kaha 68 pF