Vishay Vitramon GA1206Y392MBEBT31G
Tau Wae: GA1206Y392MBEBT31G
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Vitramon
Tuhinga o mua: CAP CER 3900PF 500V X7R 1206
Ngā Rauemi:
1.GA1206Y392MBEBT.pdf ···
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Putanga - Kua tohua 500V
    Te manawanui ±20%
    Te matotoru (Max) 0.067" (1.70mm)
    Te Tae Tema X7R
    Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Raupapa GA
    Ratonga AEC-Q200
    Paa / Case 1206 (3216 Metric)
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 150°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount, MLCC
    Te Kāhua Ara -
    Te Whakahaere Arataki -
    Teitei - Tae (Max) -
    Ngā āhuatanga -
    Raatau Kore -
    Te kaha 3900 pF