Maori

| Tau Wae: | GA1206Y392MBEBT31G |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Vishay / Vitramon |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 3900PF 500V X7R 1206 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.2746 |
| 200+ | $0.1096 |
| 500+ | $0.1059 |
| 1000+ | $0.1041 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 500V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te matotoru (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Te Tae Tema | X7R |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Raupapa | GA |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Paa / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 3900 pF |
| Nga tono | Automotive |
| GA1206Y392MBEBT31G Taipitopito PDF [English] | GA1206Y392MBEBT31G PDF - EN.pdf |




CAP CER 3900PF 50V X7R 1206
CAP CER 3900PF 50V X7R 1206
CAP CER 3900PF 25V X7R 1206
CAP CER 3900PF 16V X7R 1206
CAP CER 3900PF 16V X7R 1206
CAP CER 3900PF 630V X7R 1206
CAP CER 3900PF 100V X7R 1206
CAP CER 3900PF 630V X7R 1206
CAP CER 3900PF 100V X7R 1206
CAP CER 3900PF 100V X7R 1206
CAP CER 3900PF 630V X7R 1206
CAP CER 3900PF 200V X7R 1206
CAP CER 3900PF 50V X7R 1206
CAP CER 3900PF 50V X7R 1206
CAP CER 3900PF 500V X7R 1206
CAP CER 3900PF 200V X7R 1206
CAP CER 3900PF 100V X7R 1206
CAP CER 3900PF 25V X7R 1206
CAP CER 3900PF 25V X7R 1206
CAP CER 3900PF 25V X7R 1206
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
GA1206Y392MBEBT31GVishay Vitramon |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|