Maori
| Tau Wae: | EML15US12-P |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | XP Power |
| Tuhinga o mua: | AC/DC CONVERTER 12V 15W |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $31.2691 |
| 200+ | $12.4775 |
| 500+ | $12.0594 |
| 1000+ | $11.854 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Taumaha | 0.07 lb (31.75 g) |
| Putanga - Whakaputa 4 | - |
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 12V |
| Momotuhi - Whakauru | 85 ~ 264 VAC |
| Momo | Open Frame |
| Tau Paerewa | 60601-1 |
| Rahi / Rahi | 2.44' L x 1.21' W x 0.96' H (62.0mm x 30.7mm x 24.4mm) |
| Raupapa | EML15 (15W) |
| Mana (Watts) | 15 W |
| Paa / Case | 4-DIP Module |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Box |
| Tae Mahi | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Whakaritea te Ture | ±1% |
| Raina Raina | ±0.5% |
| Ngā āhuatanga | Universal Input |
| He pai | 80% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 1.25A |
| Tau hua hua | EML15US12 |
| Tari Whakaaetanga | CE, cULus, TUV |
| Nga tono | Medical |




AC/DC CONVERTER 12V 15W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 12V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 12V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
EML15US12-PXP Power |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|