Maori
| Tau Wae: | ES3D-F1-0000 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd |
| Tuhinga o mua: | DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.48 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 950 mV @ 3 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AB (SMC) |
| Tere | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Te Whakaora Whakaora (trr) | 35 ns |
| Paa / Case | DO-214AB, SMC |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -55°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Tono | Standard |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 5 µA @ 200 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 3A |
| Capacitance @ Vr, F | 60pF @ 4V, 1MHz |




DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB
ES3D-E3/2 VISHAY
ES3D-NL FAIRCHI
ES3D/57T VISHAY
DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB
VISHAY DO-214BA
DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB
XX DO-214
ES3D-E3 VISHAY
DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB
VISHAY SMC
DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
ES3D-F1-0000Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|