AT0603DRD0775RL Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
YAGEO AT0603DRD0775RL
Tau Wae: AT0603DRD0775RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Tuhinga o mua: RES SMD 75 OHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi:
1.AT0603DRD0775RL.pdf ···
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±0.5%
    Te Tae Tema ±25ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato 0603
    Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
    Raupapa AT
    Tuhinga 75 Ohms
    Ratonga AEC-Q200
    Mana (Watts) 0.1W, 1/10W
    Huanga hua Uara huanga
    Paa / Case 0603 (1608 Metric)
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 155°C
    Tuhinga o mua 2
    Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)