Maori
| Tau Wae: | FCR-25JT-52-1K5 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Yageo |
| Tuhinga o mua: | RES 1.5K OHM 5% 1/4W AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.0116 |
| 200+ | $0.0045 |
| 500+ | $0.0044 |
| 1000+ | $0.0043 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±5% |
| Te Tae Tema | -500/ +350ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) |
| Raupapa | FCR |
| Tuhinga | 1.5 kOhms |
| Mana (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Box (TB) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Proof, Safety |
| Te hanganga | Carbon Film |




RES 1.6K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 180K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1.1 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1.8K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 16 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1.2K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1M OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 18K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1.8 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1.1K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 180 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1.3 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1.6 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 18 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1.2 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 16K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1.3K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 1.5 OHM 5% 1/4W AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
FCR-25JT-52-1K5YAGEO |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|