Maori
| Tau Wae: | FMP100FRE52-357K |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Yageo |
| Tuhinga o mua: | RES 357K OHM 1% 1W AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.0274 |
| 200+ | $0.0106 |
| 500+ | $0.0102 |
| 1000+ | $0.01 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±50ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) |
| Raupapa | FMP |
| Tuhinga | 357 kOhms |
| Mana (Watts) | 1W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Proof, Safety |
| Te hanganga | Metal Film |




RES 360 OHM 1% 1W AXIAL
RES 365 OHM 1% 1W AXIAL
RES 340 OHM 1% 1W AXIAL
RES 348K OHM 1% 1W AXIAL
RES 33 OHM 1% 1W AXIAL
RES 36K OHM 1% 1W AXIAL
RES 340K OHM 1% 1W AXIAL
RES 365K OHM 1% 1W AXIAL
RES 34.8K OHM 1% 1W AXIAL
RES 36 OHM 1% 1W AXIAL
RES 34.8 OHM 1% 1W AXIAL
RES 34 OHM 1% 1W AXIAL
RES 35.7 OHM 1% 1W AXIAL
RES 357 OHM 1% 1W AXIAL
RES 34K OHM 1% 1W AXIAL
RES 33.2 OHM 1% 1W AXIAL
RES 36.5K OHM 1% 1W AXIAL
RES 360K OHM 1% 1W AXIAL
RES 348 OHM 1% 1W AXIAL
RES 35.7K OHM 1% 1W AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
FMP100FRE52-357KYAGEO |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|