Maori
| Tau Wae: | FMP200JR-52-11K |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Yageo |
| Tuhinga o mua: | RES 11K OHM 5% 2W AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.035 |
| 200+ | $0.0136 |
| 500+ | $0.0131 |
| 1000+ | $0.0129 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±5% |
| Te Tae Tema | ±100ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) |
| Raupapa | FMP |
| Tuhinga | 11 kOhms |
| Mana (Watts) | 2W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Proof, Safety |
| Te hanganga | Metal Film |




RES 12K OHM 5% 2W AXIAL
RES 130K OHM 5% 2W AXIAL
RES 100 OHM 5% 2W AXIAL
RES 10K OHM 5% 2W AXIAL
RES 12 OHM 5% 2W AXIAL
RES 11 OHM 5% 2W AXIAL
RES 110 OHM 5% 2W AXIAL
RES 100K OHM 5% 2W AXIAL
RES 0.68 OHM 5% 2W AXIAL
RES 110K OHM 5% 2W AXIAL
RES 0.75 OHM 5% 2W AXIAL
RES 130 OHM 5% 2W AXIAL
RES 10 OHM 5% 2W AXIAL
RES 120K OHM 5% 2W AXIAL
RES 0.82 OHM 5% 2W AXIAL
RES 13 OHM 5% 2W AXIAL
RES 13K OHM 5% 2W AXIAL
RES 150K OHM 5% 2W AXIAL
RES 120 OHM 5% 2W AXIAL
RES 0.91 OHM 5% 2W AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
FMP200JR-52-11KYAGEO |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|