Maori
| Tau Wae: | FMP300FRF73-511R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Yageo |
| Tuhinga o mua: | RES 511 OHM 1% 3W AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.0602 |
| 200+ | $0.0233 |
| 500+ | $0.0225 |
| 1000+ | $0.0221 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±100ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) |
| Raupapa | FMP |
| Tuhinga | 511 Ohms |
| Mana (Watts) | 3W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Proof, Safety |
| Te hanganga | Metal Film |




RES 52.3 OHM 1% 3W AXIAL
RES 4.99 OHM 1% 3W AXIAL
RES 4.7 OHM 1% 3W AXIAL
RES 523K OHM 1% 3W AXIAL
RES 52.3K OHM 1% 3W AXIAL
RES 51K OHM 1% 3W AXIAL
RES 51.1K OHM 1% 3W AXIAL
RES 51 OHM 1% 3W AXIAL
RES 4.87 OHM 1% 3W AXIAL
RES 510K OHM 1% 3W AXIAL
RES 536 OHM 1% 3W AXIAL
RES 4.53 OHM 1% 3W AXIAL
RES 523 OHM 1% 3W AXIAL
RES 51.1 OHM 1% 3W AXIAL
RES 536K OHM 1% 3W AXIAL
RES 4.64 OHM 1% 3W AXIAL
RES 4.75 OHM 1% 3W AXIAL
RES 4.42 OHM 1% 3W AXIAL
RES 510 OHM 1% 3W AXIAL
RES 511K OHM 1% 3W AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/17
2025/02/21
2025/02/28
2024/12/30
FMP300FRF73-511RYAGEO |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|