Maori
| Tau Wae: | HHV-25FB-52-147K |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Yageo |
| Tuhinga o mua: | RES 147K OHM 1% 1/4W AXIAL |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 10000+ | $0.0516 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±200ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) |
| Raupapa | HHV |
| Tuhinga | 147 kOhms |
| Mana (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Te hanganga | Metal Film |




RES 13.3M OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 14M OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 160K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 140K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 154K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 133K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 130K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 137K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 15.4M OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 158K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 12.7M OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 0.015 OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 14.3M OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 12.4M OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 13M OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 15.8M OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 143K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 13.7M OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 150K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 14.7M OHM 1% 1/4W AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
HHV-25FB-52-147KYAGEO |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|