Maori
| Tau Wae: | KNP200JR-52-5R1 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Yageo |
| Tuhinga o mua: | RES 5.1 OHM 5% 2W AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.063 |
| 200+ | $0.0244 |
| 500+ | $0.0236 |
| 1000+ | $0.0232 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±5% |
| Te Tae Tema | ±300ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm) |
| Raupapa | KNP |
| Tuhinga | 5.1 Ohms |
| Mana (Watts) | 2W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 200°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Retardant Coating, Safety |
| Te hanganga | Wirewound |




RES 3.9 OHM 5% 2W AXIAL
RES 47 OHM 5% 2W AXIAL
RES 7.5 OHM 5% 2W AXIAL
RES 3.6 OHM 5% 2W AXIAL
RES 43 OHM 5% 2W AXIAL
RES 3.3 OHM 5% 2W AXIAL
RES 6.2 OHM 5% 2W AXIAL
RES 91 OHM 5% 2W AXIAL
RES 4.7 OHM 5% 2W AXIAL
RES 75 OHM 5% 2W AXIAL
RES 4.3 OHM 5% 2W AXIAL
RES 56 OHM 5% 2W AXIAL
RES 3 OHM 5% 2W AXIAL
RES 8.2 OHM 5% 2W AXIAL
RES 68 OHM 5% 2W AXIAL
RES 5.6 OHM 5% 2W AXIAL
RES 62 OHM 5% 2W AXIAL
RES 51 OHM 5% 2W AXIAL
RES 6.8 OHM 5% 2W AXIAL
RES 82 OHM 5% 2W AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
KNP200JR-52-5R1YAGEO |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|