Maori
| Tau Wae: | MF0207FRD52-73K2 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Yageo |
| Tuhinga o mua: | RES 73.2K OHM 1% 0.6W AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.0153 |
| 200+ | $0.006 |
| 500+ | $0.0057 |
| 1000+ | $0.0056 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±50ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) |
| Raupapa | MF0 |
| Tuhinga | 73.2 kOhms |
| Mana (Watts) | 0.6W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te hanganga | Metal Film |




RES 68 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 71.5 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 787K OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 76.8 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 69.8 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 75K OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 732 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 768 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 75 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 768K OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 71.5K OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 68.1 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 787 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 76.8K OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 68.1K OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 715 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 69.8K OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 750 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 698 OHM 1% 0.6W AXIAL
RES 73.2 OHM 1% 0.6W AXIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
MF0207FRD52-73K2YAGEO |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|