YAGEO MMF25SFRE174K
Tau Wae: MMF25SFRE174K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Tuhinga o mua: RES SMD 1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi:
1.MMF25SFRE174K.pdf ···
Raraunga
MMF Series.pdf
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±1%
    Te Tae Tema ±50ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato MELF
    Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
    Raupapa MMF
    Tuhinga 174 kOhms
    Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
    Paa / Case MELF, 0204
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 155°C