PE2010JKE7W0R047L Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
YAGEO PE2010JKE7W0R047L
Tau Wae: PE2010JKE7W0R047L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Tuhinga o mua: RES 0.047 OHM 5% 1W 2010
Ngā Rauemi: None
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±5%
    Te Tae Tema ±50ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato 2010
    Rahi / Rahi 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
    Raupapa PE
    Tuhinga 47 mOhms
    Ratonga AEC-Q200
    Mana (Watts) 1W
    Huanga hua Uara huanga
    Paa / Case 2010 (5025 Metric)
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Tae Mahi -55°C ~ 170°C
    Tuhinga o mua 2
    Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm)