Maori
| Tau Wae: | Z86E0812SSC1903 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Zilog / Littelfuse |
| Tuhinga o mua: | IC MCU 8BIT 2KB OTP 18SOIC |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 4.5V ~ 5.5V |
| Tere | 12MHz |
| Raupapa | Z8® |
| Rahi RAM | 125 x 8 |
| Momo Momo Ratonga | OTP |
| Rahi Motu Ratonga | 2KB (2K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | POR, WDT |
| Paa / Case | 18-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Oscillator Momo | Internal |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Tau o I / O | 14 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rae EEPROM | - |
| Raraunga Raraunga | - |
| Nui Rahi | 8-Bit |
| Te tukatuka Core | Z8 |
| Hononga | - |
| Tau hua hua | Z86E0812 |
| Z86E0812SSC1903 Taipitopito PDF [English] | Z86E0812SSC1903 PDF - EN.pdf |




Z86E0812SSC ZILOG
IC MCU 8BIT 2KB OTP 18SOIC
8-BIT, OTPROM, 16MHZ
8-BIT, OTPROM, Z8 CPU, 16MHZ
IC MCU 8BIT 2KB OTP 18SOIC
IC MCU 8BIT 2KB OTP 18SOIC
8-BIT, OTPROM, 16MHZ
ZILOG SOP
IC MCU 8BIT 2KB OTP 18SOIC
8-BIT, OTPROM, 16MHZ
IC MCU 8BIT 2KB OTP 18SOIC
8-BIT, OTPROM, Z8 CPU, 16MHZ
IC MCU 8BIT 2KB OTP 18SOIC
Z86E0812SSC-HDS10AA0-RE10 ZILOG
IC MCU 8BIT 2KB OTP 18SOIC
IC MCU 8BIT 2KB OTP 18SOIC
8-BIT, OTPROM, 16MHZ
Z86E0812SSG ZILOG
IC MCU 8BIT 2KB OTP 18SOIC
IC MCU 8BIT 2KB OTP 18SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/02/11
2025/06/24
2025/02/23
2025/02/27
Z86E0812SSC1903Zilog |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|