Maori
| Tau Wae: | ZGP323HSH2808C00TR |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Zilog / Littelfuse |
| Tuhinga o mua: | IC MCU 8BIT 8KB OTP 28SSOP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 2V ~ 5.5V |
| Tere | 8MHz |
| Raupapa | Z8® GP™ |
| Rahi RAM | 237 x 8 |
| Momo Momo Ratonga | OTP |
| Rahi Motu Ratonga | 8KB (8K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | HLVD, POR, WDT |
| Paa / Case | 28-SSOP (0.209', 5.30mm Width) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Oscillator Momo | Internal |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Tau o I / O | 24 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rae EEPROM | - |
| Raraunga Raraunga | - |
| Nui Rahi | 8-Bit |
| Te tukatuka Core | Z8 |
| Hononga | - |
| Tau hua hua | ZGP323H |
| ZGP323HSH2808C00TR Taipitopito PDF [English] | ZGP323HSH2808C00TR PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 16KB OTP 28SSOP
IC MCU 8BIT 4KB OTP 28SSOP
IC MCU 8BIT 32KB OTP 28SSOP
IC MCU 8BIT 4KB OTP 28SSOP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 20SSOP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 20SSOP
IC MCU 8BIT 8KB OTP 28SSOP
IC MCU 8BIT 4KB OTP 48SSOP
IC MCU 8BIT 32KB OTP 28SSOP
IC MCU 8BIT 32KB OTP 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB OTP 48SSOP
IC MCU 8BIT 32KB OTP 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB OTP 28SSOP
IC MCU 8BIT 32KB OTP 28SSOP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 28SSOP
IC MCU 8BIT 4KB OTP 48SSOP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 20SSOP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 28SSOP
IC MCU 8BIT 32KB OTP 20SSOP
IC MCU 8BIT 8KB OTP 28SSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
ZGP323HSH2808C00TRZilog |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|