FP1008-120-R Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Eaton - Electronics Division FP1008-120-R
Tau Wae: FP1008-120-R
Kaihanga / Waitohu: Coiltronics (Eaton)
Tuhinga o mua: FIXED IND 120NH 63A 0.17MOHM SMD
Ngā Rauemi:
1.FP1008-120-R.pdf ···
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Drum Core, Wirewound
    Te manawanui ±10%
    Pūrere Pūrere Whakarato -
    Rahi / Rahi 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
    Te whakangungu Unshielded
    Raupapa FP1008
    Ratonga -
    Q @ Freq -
    Paa / Case Nonstandard
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Huanga hua Uara huanga
    Tae Mahi -40°C ~ 125°C
    Momo Tae Surface Mount
    Rauemi - Kore Ferrite
    Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100 kHz
    Inangarangi 120 nH
    Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
    Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
    DC Resistance (DCR) 0.17mOhm
    Whakatauranga o naianei (AMPS) 63 A
    Nāianei - kōkiri (Isat) -
  • Whakahoki Kaupapahere
    Me tono nga hokinga mai i roto i nga ra 60 o te ra nama nama me te whakauru:
    - Tau Invoice
    - Whakaahua o nga waahanga
    - He whakamārama poto, he ripoata whakamatautau ranei e kii ana i te take hei whakahoki mai
    Me pehea te hoko
    https://www.Y-IC.com/RFQ-Quote.htm
    Utunga
    Ka whakaae matou ki nga tikanga utu e whai ake nei:
    - T / T i mua (Whakawhiti Bank)
    - Western Union
    - Kaari nama / Visa / MasterCard / PayPal
    Kia mahara ko nga kaihoko te kawenga mo nga utu kaipuke, nga utu putea, nga mahi, me nga taake.
  • Wā tuku
    Te Aroturuki kaipuke
    Te utu kaipuke
  • Mana Kounga (QC)
    Ko nga hua katoa kei raro i te tirotiro tino mai me nga tikanga whakahaere kounga.
    Pūtāhui Kounga
    Te takai
    ESD parenga antistatic.
FP1008-120-R Taipitopito Hua
Tauira hua
Tauira MFR: FP1008-120-R
whakataki
Eaton Rārangi Hiko
Nga waitohu me nga kaihanga
Ngā āhuatanga
Ngā āhuatanga tino nui:
Uara inductance: 120 nH
Whakatau inductance: ±10%
Tātaritanga rerenga: 63 A
Hoahoa kore kākahu
Te whakauruhia DC: 0.17 mOhm
Wā waea mahi: -40°C ki te 125°C