Maori
| Tau Wae: | FP1008-120-R |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Coiltronics (Eaton) |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 120NH 63A 0.17MOHM SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.9845 |
| 10+ | $0.7969 |
| 30+ | $0.7039 |
| 100+ | $0.6108 |
| 350+ | $0.5556 |
| 1050+ | $0.5264 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Drum Core, Wirewound |
| Te manawanui | ±10% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | FP1008 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Ferrite |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 100 kHz |
| Inangarangi | 120 nH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.17mOhm |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 63 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |




Tauira MFR: FP1008-120-R
Eaton Rārangi Hiko
He inikopa tūtohua, e tu ana kei te mata, nō tōtika, nō ngā otinga rahi nui mai i te Rārangi Hiko o Eaton. Kei roto i te hanga pūkete rōpū poroka me te taonga poroka ferrite.
Ngā āhuatanga tino nui:
Uara inductance: 120 nH
Whakatau inductance: ±10%
Tātaritanga rerenga: 63 A
Hoahoa kore kākahu
Te whakauruhia DC: 0.17 mOhm
Wā waea mahi: -40°C ki te 125°C
Ngā painga matua:
Hangahanga pūkete rōpū poroka pākīhā mō te tohu whai tikanga
Te āheinga mau rerenga nui
Pākete hapa iti mō te mata
Kape me te rīka (TR):
He pouaka tākai me te rēra
Rōpū/tātaritanga kāreti kāore i whakaaetia: 0.425
Nā tēnei hua kei te wāu tonu, kei te hanga hoki.
Tērā pea kei te wātea hoki ngā tauira rite rānei. Tūhono mai ki tā mātou rōpū hoko mō ētahi atu kōrero.
Ngā wāhi tono matua:
Ngā pūnaha whawhati pūngao nui
Te whakariterite me te tātari pūngao
Ngā tono inikopa whānui
Kei runga i tā mātou paetukutuku ngā kōrero pēnei i ngā raraunga pūtaiao hou o tēnei hua. Tūtohu kia tango mō ngā mōhiotanga hangarau katoa.
Tonoa inaianei he uiraa mō tēnei hua i tā mātou paetukutuku. Kia tere, kei te tūwhera tō mātou rōpū hoko ki te kiritaki, kia whakarite he utu pai me te wātea.
FIXED IND 470NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 180NH 79A 0.17MOHM SMD
IND FLAT PAC, 150NH, 50A,2 PADS,
FIXED IND 150NH 65A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 270NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 150NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 120NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 150NH 63A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 270NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 180NH 63A 0.17MOHM SMD
FP1007R3-R30-R/BKN
FIXED IND 150NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 330NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 220NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 100NH 65A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 220NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 180NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 390NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 300NH 61A 0.29MOHM SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
FP1008-120-REaton - Electronics Division |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|